KONST / Litografier / Färglitografi 9737098
nr 973 7098
Färglitografi
Dyveke Zadig, caféinteriör, 151/200, signerad, -83, motivet: 37x49
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 augusti 2015
kl 20:43:31
6/8 17:40:13